Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Matchändringar - Västerbottens Fotbollförbund

Visa ändringar för tävling
Matchändringar
Datum Match Ändrades
Div 4 herrar norra
2020-08-09 15:00 Bolidens FFI/SFF 2 - Robertsfors IK 2 2020-07-10 08:55
2020-08-13 20:00 Bolidens FFI/SFF 2 - Renbergsvattnets IF 2020-07-10 08:56
2020-08-30 15:00 Bolidens FFI/SFF 2 - Kågedalens AIF 2020-07-10 08:56
2020-09-12 14:00 Bolidens FFI/SFF 2 - Clemensnäs IF 2020-07-10 08:56
2020-09-26 14:00 Bolidens FFI/SFF 2 - Medle SK 2020-07-10 08:57
Div 4 herrar södra
2020-09-12 16:00 Gimonäs Umeå IF - Mariehem SK 2020-07-08 18:16
Div 3 damer norra
2020-08-12 19:00 Myckle IK 2 - Burträsk FF 2020-07-08 18:20
Intersport Cup Pojkar
2020-08-07 18:30 Sävar IK P-06 - Umedalens IF P06 Div.3 Umedalens IF P06 2020-07-14 11:53
Intersport Cup Flickor
2020-08-01 11:00 Sandåkerns SK F06 - Bygdeå GIF /RIK 06/07/08 2020-07-07 21:07
Pojkar Div 7 Norra Höst grp 1
2020-08-16 12:00 Morön BK 10 Grön - Bolidens FFI P 10-11 2020-07-13 21:13
2020-09-06 18:00 Morön BK 10 Grön - Bergsbyns SK P10 2020-07-13 21:15
2020-09-20 10:00 Morön BK 10 Grön - Lövånger-Uttersjöbäcken AIK Mix 10 LUAIK Pojkar 10 2020-07-13 21:16
Pojkar Div 7 Norra Höst grp 3
2020-08-16 10:00 Morön BK 10 Vit - IFK Anderstorp-Skellefteå P 10/11 2020-07-13 21:19
2020-08-30 10:30 Morön BK 10 Vit - Sunnanå SK P10 Blå vit 2020-07-13 21:20
2020-09-13 18:00 Morön BK 10 Vit - Byske FF P10 2020-07-13 21:20
Pojkar Div 8 Norra Höst grp 1
2020-08-08 11:00 Morön BK 11 MB Vit - Burträsk IK 2020-07-08 12:08
2020-08-15 11:15 Burträsk IK - Lövånger-Uttersjöbäcken AIK Pojkar 11 2020-07-08 12:50
2020-08-22 11:00 Morön BK 11 MB Vit - KAIF p11 svart 2020-07-08 12:09
2020-08-30 10:30 Burträsk IK - Rönnskär Railcare IF P11 2020-07-08 12:50
2020-09-13 11:00 Morön BK 11 MB Vit - Norsjö IF 10-11 2020-07-08 12:11
Pojkar Div 8 Norra Höst grp 2
2020-08-09 11:30 Ostvik IK Ostvik/Drängsmark IK P 11/12 - Byske FF P 11 2020-07-09 21:51
2020-08-22 10:30 Ostvik IK Ostvik/Drängsmark IK P 11/12 - Myckle IK 1 2020-07-09 21:51
2020-09-06 10:30 Ostvik IK Ostvik/Drängsmark IK P 11/12 - Stämningsgården IK P11 Vit 2020-07-09 21:53
Pojkar Div 8 Norra Höst grp 3
2020-08-16 11:00 Morön BK 11 MB Grön - Morön BK 11 2020-07-08 12:12
2020-08-29 11:00 Morön BK 11 MB Grön - Sunnanå SK P11 Vit 2020-07-08 12:13
2020-09-13 12:00 Morön BK 11 MB Grön - Bureå IF P-11 2020-07-08 12:14
Pojkar Div 9 Norra Höst grp 1
2020-08-09 12:30 Ostvik IK Ostvik/Drängsmark IK 11/12 - Medle SK 2020-07-09 21:49
2020-08-30 15:00 Ostvik IK Ostvik/Drängsmark IK 11/12 - Bygdsiljums SK IFK Åkullsjön 2020-07-09 21:49
2020-09-13 10:30 Ostvik IK Ostvik/Drängsmark IK 11/12 - Bureå IF P-12 2020-07-09 21:50
Flickor Div 4 Norra höst
2020-08-09 19:00 Stämningsgården IK F07 - Bolidens FFI F 06-07 2020-07-09 12:30
2020-08-16 15:30 Medle SK/Myckle IK - Bureå IF F-06/07/08 2020-07-08 07:57
2020-08-23 18:00 Stämningsgården IK F07 - Medle SK/Myckle IK 2020-07-09 12:31
2020-09-06 16:00 Stämningsgården IK F07 - Burträsk FF Flickor 07/08 2020-07-09 12:31
Flickor Div 5 Norra höst
2020-08-08 17:00 Stämningsgården IK F08 Vit - Fromhedens IF 08 2020-07-13 11:12
2020-08-09 17:00 Stämningsgården IK F08 Blå - Malå IF F div 5 2020-07-13 11:12
2020-08-23 16:00 Stämningsgården IK F08 Blå - KAIF F08 2020-07-13 11:14
2020-08-30 18:00 Stämningsgården IK F08 Vit - Myckle IK F08/09 2020-07-13 11:15
2020-09-06 14:30 Stämningsgården IK F08 Blå - Stämningsgården IK F08 Vit 2020-07-13 11:17
2020-09-13 18:00 Stämningsgården IK F08 Vit - Byske FF F08 2020-07-13 11:18
2020-09-20 16:00 Stämningsgården IK F08 Blå - Myckle IK F08/09 2020-07-13 11:19
Flickor Div 7 Norra höst grp 1
2020-08-09 15:00 Sunnanå SK F10 - Kågedalens AIF F 2010 Gul 2020-07-10 10:32
2020-08-09 16:30 Sunnanå SK F10 - Kågedalens AIF F 2010 Svart 2020-07-10 10:33
2020-08-15 10:00 Kågedalens AIF F 2010 Gul - Stämningsgården IK F10 SIK/MSK 1 2020-07-08 16:23
2020-08-16 15:00 Sunnanå SK F10 Sunnanå SK F09/F10 - Sunnanå SK F10 2020-07-10 10:35
2020-08-22 10:00 Kågedalens AIF F 2010 Svart - Sunnanå SK F10 Sunnanå SK F09/F10 2020-07-08 16:21
2020-08-29 10:00 Kågedalens AIF F 2010 Svart - Stämningsgården IK F10 SIK/MSK 1 2020-07-08 16:28
2020-08-30 16:00 Kågedalens AIF F 2010 Gul - Malå IF 2010 2020-07-08 16:25
2020-08-30 16:30 Sunnanå SK F10 Sunnanå SK F09/F10 - Skellefteå FF F09/10 2020-07-10 10:36
2020-09-12 10:00 Kågedalens AIF F 2010 Gul - Rönnskär Railcare IF F 10 2020-07-08 16:29
2020-09-13 14:00 Sunnanå SK F10 - Skellefteå FF F09/10 2020-07-10 10:34
2020-09-13 15:30 Sunnanå SK F10 Sunnanå SK F09/F10 - Morön BK MB F 10 Vit 2020-07-10 10:36
2020-09-19 10:00 Kågedalens AIF F 2010 Svart - Morön BK MB F 10 Vit 2020-07-08 16:27
2020-09-20 18:00 Kågedalens AIF F 2010 Gul - Clemensnäs IF F10 2020-07-08 16:30
Pojkar Div 3 Södra Höst grp 1
2020-08-09 13:00 Gimonäs Umeå IF P06 Svart - Sävar IK P06 2020-07-07 22:04
2020-08-16 13:30 Tegsödra Umeå IF P-06 Vit - Umedalens IF P06 gul 2020-07-09 23:19
2020-08-21 18:00 Umedalens IF P06 gul - Röbäcks IF P05/06 Blå 2020-07-10 12:38
2020-08-22 13:30 Umedalens IF P06 gul - Röbäcks IF P05/06 Röd 2020-07-09 19:03
2020-08-23 11:30 Gimonäs Umeå IF P06 Svart - Tegsödra Umeå IF P-06 Vit 2020-07-08 22:52
2020-09-06 13:00 Gimonäs Umeå IF P06 Svart - Mariehem SK (P06) /ESK Vit 2020-07-07 22:09
2020-09-12 10:30 Umedalens IF P06 gul - Gimonäs Umeå IF P06 Svart 2020-07-10 12:39
Pojkar Div 3 Södra Höst grp 2
2020-08-08 15:00 Umedalens IF P06 svart - Hörnefors IF P 06 2020-07-10 12:40
2020-08-08 18:30 Tegsödra Umeå IF P-06 Blå - Ersmarks IK Svart 2020-07-09 22:45
2020-08-16 14:15 Gimonäs Umeå IF P06 Vit - Spöland Vännäs IF 2020-07-07 22:11
2020-08-22 14:15 Sandviks IK 06 Gul - Tegsödra Umeå IF P-06 Blå 2020-07-11 09:58
2020-08-23 15:30 Umedalens IF P06 svart - Ersmarks IK Svart 2020-07-09 19:06
2020-08-28 18:30 Gimonäs Umeå IF P06 Vit - Ersmarks IK Röd 2020-07-07 22:16
2020-08-29 10:00 Ersmarks IK Svart - IFK Umeå P06 2020-07-09 11:44
2020-08-29 15:00 Umedalens IF P06 svart - Sandviks IK 06 Gul 2020-07-09 19:07
2020-09-05 10:15 Sandviks IK 06 Gul - IFK Umeå P06 2020-07-11 09:59
2020-09-05 16:00 Ersmarks IK Svart - Gimonäs Umeå IF P06 Vit 2020-07-09 11:47
2020-09-20 15:30 Gimonäs Umeå IF P06 Vit - Sandviks IK 06 Gul 2020-07-07 22:30
2020-09-26 10:15 Sandviks IK 06 Gul - Ersmarks IK Röd 2020-07-11 20:52
Pojkar Div 4 Södra Höst grp 1
2020-08-09 11:15 Gimonäs Umeå IF P07 CSÅ Svart - Tegsödra Umeå IF P-07 Vit 2020-07-13 19:21
2020-08-16 12:00 Sandåkerns SK P07 - Lycksele IF 07 2020-07-10 11:54
2020-08-22 11:15 Gimonäs Umeå IF P07 CSÅ Svart - Mariehem SK (P07) 1 2020-07-13 19:23
2020-08-29 12:00 Sandåkerns SK P07 - Gimonäs Umeå IF P07 CSÅ Svart 2020-07-10 11:56
2020-09-12 Gimonäs Umeå IF P07 CSÅ Svart - Lycksele IF 07 2020-07-13 19:26
2020-09-12 11:30 Sandåkerns SK P07 - Tegsödra Umeå IF P-07 Vit 2020-07-10 11:59
Pojkar Div 4 Södra Höst grp 2
2020-08-08 15:00 Dorotea IF F/P 07 - Gimonäs Umeå IF P07 Tomtebo Svart 2020-07-08 21:03
2020-08-09 11:00 Robertsfors IK 07/08 - Sävar IK P-07 2020-07-12 18:42
2020-08-16 12:30 Gimonäs Umeå IF P07 CSÅ Vit - Mariehem SK (P07) 2 2020-07-13 19:28
2020-08-29 12:00 Dorotea IF F/P 07 - Mariehem SK (P07) 3 2020-07-11 09:02
2020-08-30 10:00 Sandåkerns SK P07 Vit - Spöland Vännäs IF P07 2020-07-10 11:49
2020-08-30 11:00 Robertsfors IK 07/08 - IFK Umeå P08 Vit Lag 1 2020-07-12 18:43
2020-09-05 12:00 Dorotea IF F/P 07 - Robertsfors IK 07/08 2020-07-11 09:04
2020-09-12 12:00 Dorotea IF F/P 07 - Gimonäs Umeå IF P08 SÅ 2020-07-11 09:05
2020-09-13 11:00 Robertsfors IK 07/08 - Spöland Vännäs IF P07 2020-07-12 18:43
2020-09-13 13:30 Sandåkerns SK P07 Vit - Gimonäs Umeå IF P07 Tomtebo Svart 2020-07-10 11:53
2020-09-19 13:00 Dorotea IF F/P 07 - Röbäcks IF P07 Blå 2020-07-11 09:06
2020-09-20 11:00 Robertsfors IK 07/08 - Umedalens IF P07 2020-07-12 18:43
2020-09-20 13:45 Gimonäs Umeå IF P07 CSÅ Vit - Sävar IK P-07 2020-07-13 19:31
Pojkar Div 5 Södra Höst grp 1
2020-08-09 14:30 Umedalens IF P08 Gul - Ersmarks IK P08 2020-07-11 12:43
2020-08-23 12:30 Umedalens IF P08 Gul - Sandviks IK P08 2020-07-11 12:43
2020-08-23 18:00 Röbäcks IF Röd p08 - Gimonäs Umeå IF P08 Carlshöjd 2020-07-10 19:04
2020-09-06 13:30 Umedalens IF P08 Gul - IFK Umeå P08 Vit Lag 2 2020-07-11 12:44
2020-09-06 17:00 Röbäcks IF Röd p08 - Tegsödra Umeå IF P-08 Blå 2020-07-10 19:03
2020-09-13 17:00 Röbäcks IF Röd p08 - Umedalens IF P08 Gul 2020-07-10 19:02
2020-09-20 10:30 Umedalens IF P08 Gul - Gimonäs Umeå IF P08 Tomtebo B/C Vit 2020-07-11 12:45
Pojkar Div 5 Södra Höst grp 2
2020-08-09 10:45 Täfteå IK P08 Vit - Sävar IK P08 2020-07-08 00:52
2020-08-16 Gimonäs Umeå IF P08 SÅ Vit - Täfteå IK P08 Vit 2020-07-11 22:48
2020-08-23 10:45 Täfteå IK P08 Vit - Sandåkerns SK P08 Vit 2020-07-08 01:00
Pojkar Div 5 Södra Höst grp 3
2020-08-08 11:30 Täfteå IK P08 Röd - HTF P08 2020-07-08 00:51
2020-08-09 17:00 Röbäcks IF Röd p08/p09 - Umedalens IF P08 Svart 2020-07-10 18:54
2020-08-16 15:00 Umedalens IF P08 Svart - Sörfors IF P08/09 BLÅ 2020-07-11 12:31
2020-08-22 12:00 Täfteå IK P08 Röd - Mariehem SK P08/09 2020-07-08 00:59
2020-08-23 16:00 Röbäcks IF Röd p08/p09 - Hörnefors IF P08 2020-07-10 18:57
2020-08-30 15:00 Umedalens IF P08 Svart - IFK Umeå P-08 Blå 2020-07-11 12:39
2020-09-06 15:00 Röbäcks IF Röd p08/p09 - Spöland Vännäs IF P08 Svart 2020-07-10 18:57
2020-09-13 16:30 Umedalens IF P08 Svart - Gimonäs Umeå IF P08 Tomtebo A/D 2020-07-11 12:33
Pojkar Div 6 Södra Höst grp 1
2020-08-08 11:00 Lycksele IF - Tegsödra Umeå IF P-09 Blå lag 2 2020-07-09 20:31
2020-08-22 11:00 Lycksele IF - Gimonäs Umeå IF P09 CSÅ Svart 2020-07-09 20:32
2020-08-29 11:00 Lycksele IF - Sandåkerns SK P09 Röd 2020-07-12 10:11
2020-09-05 11:00 Lycksele IF - Umedalens IF p 09 svart 2020-07-09 20:33
Pojkar Div 6 Södra Höst grp 2
2020-08-09 15:00 Dorotea IF F/P 09 - IFK Umeå P-09 2020-07-08 21:11
2020-08-16 13:00 Dorotea IF F/P 09 - Gimonäs Umeå IF P09 Tomtebogård Svart 2020-07-11 08:59
2020-08-22 12:00 Dorotea IF F/P 09 - Tegsödra Umeå IF P-09 Vit 2020-07-11 09:08
2020-08-29 15:00 Dorotea IF F/P 09 - Mariehem SK (P09) Vit 1 2020-07-11 09:09
2020-09-05 15:00 Dorotea IF F/P 09 - Täfteå IK -09 Vit 2020-07-11 09:10
2020-09-13 15:30 Dorotea IF F/P 09 - Hörnefors IF P09 2020-07-11 09:11
Pojkar Div 6 Södra Höst grp 3
2020-08-12 18:30 Ersmarks IK P09 - Bygdeå GIF 08/09/10 2020-07-10 10:50
2020-09-20 14:00 Sandviks IK P-09 Gul - Gimonäs Umeå IF P09 Sjöfru svart 2020-07-14 09:33
Pojkar Div 7 Södra Höst grp 1
2020-09-12 10:00 IFK Umeå P10 Vit - Obbola IK p09/10 2020-07-14 14:56
Pojkar Div 7 Södra Höst grp 3
2020-08-30 17:00 Täfteå IK Vit födda 2011 - Tegsödra Umeå IF P-10 Vit 2020-07-14 11:46
2020-09-05 14:00 Täfteå IK Vit födda 2011 - Spöland Vännäs IF P10 2020-07-14 11:45
Pojkar Div 8 Södra Höst grp 2
2020-08-09 12:00 Sandåkerns SK Vit - Spöland Vännäs IF P11 Gul 2020-07-13 08:58
2020-08-16 11:00 Sandåkerns SK Svart - Tegsödra Umeå IF P-11 Blå Lag 1 2020-07-13 09:04
2020-08-23 11:30 Sandåkerns SK Vit - Gimonäs Umeå IF P2011 SÅ 2020-07-13 09:01
2020-08-30 11:00 Sandåkerns SK Svart - IFK Umeå 2 2020-07-13 09:05
2020-09-06 13:00 Sandåkerns SK Vit - Gimonäs Umeå IF P2011 Carlshöjd 2020-07-13 09:02
2020-09-12 09:30 Sandåkerns SK Svart - Ersboda SK röd 2020-07-13 09:05
Pojkar Div 8 Södra Höst grp 3
2020-08-08 10:00 Täfteå IK P11 Röd - IFK Umeå 1 2020-07-14 11:48
2020-08-16 10:00 Sandåkerns SK Röd - Täfteå IK P11 Röd 2020-07-13 09:06
2020-08-23 09:30 Täfteå IK P11 Röd - Spöland Vännäs IF P11 Svart 2020-07-14 11:48
2020-08-30 12:00 Sandåkerns SK Röd - Obbola IK P11/12 2020-07-13 09:09
2020-09-06 17:00 Täfteå IK P11 Röd - Röbäcks IF P11Svart 2020-07-14 11:49
2020-09-12 10:30 Sandåkerns SK Röd - Sävar IK P11 Lag 2 2020-07-13 09:09
Pojkar Div 9 Södra Höst grp 1
2020-08-09 16:30 Tegsödra Umeå IF P-12 Vit Lag 2 - IFK Umeå 2 P12 2020-07-11 13:00
2020-08-16 10:00 IFK Umeå 2 P12 - Gimonäs Umeå IF P2012 Tomtebogård Vit 2020-07-08 13:08
2020-08-16 15:30 Tegsödra Umeå IF P-12 Blå Lag 2 - Sävar IK P12 Lag 1 2020-07-11 15:45
2020-08-23 10:00 IFK Umeå 2 P12 - Tegsödra Umeå IF P-12 Blå Lag 2 2020-07-08 13:10
2020-08-30 16:30 Tegsödra Umeå IF P-12 Blå Lag 2 - Ersmarks IK P12 2020-07-14 12:55
2020-09-13 15:30 Tegsödra Umeå IF P-12 Blå Lag 2 - Ersboda SK Röd 2020-07-14 12:55
2020-09-19 10:00 IFK Umeå 2 P12 - Vindelns IF 2020-07-08 13:13
Pojkar Div 9 Södra Höst grp 2
2020-08-09 10:00 IFK Umeå P12 - Mariehem SK (P12) Grön 2 2020-07-08 13:06
2020-08-09 11:00 Röbäcks IF P12 - Umedalens IF P12 Svart 2020-07-13 13:51
2020-08-16 16:15 Gimonäs Umeå IF P2012 CSÅ Vit - Obbola IK P11/12 2020-07-12 10:30
2020-08-16 16:30 Tegsödra Umeå IF P-12 Blå Lag 1 - Sandåkerns SK P12 Vit 2020-07-11 15:46
2020-08-23 11:00 IFK Umeå P12 - HTF P-12 Vit 2020-07-08 13:09
2020-08-23 11:00 Röbäcks IF P12 - Tegsödra Umeå IF P-12 Blå Lag 1 2020-07-13 13:52
2020-08-29 11:30 Gimonäs Umeå IF P2012 CSÅ Vit - Ersboda SK vit 2020-07-12 10:50
2020-08-30 15:30 Tegsödra Umeå IF P-12 Blå Lag 1 - IFK Umeå P12 2020-07-14 12:54
2020-09-06 10:00 IFK Umeå P12 - Sandviks IK P12 Gul 2020-07-08 13:11
2020-09-06 11:00 Röbäcks IF P12 - Obbola IK P11/12 2020-07-13 13:52
2020-09-12 10:45 Gimonäs Umeå IF P2012 CSÅ Vit - Sandåkerns SK P12 Vit 2020-07-12 10:32
2020-09-13 16:30 Tegsödra Umeå IF P-12 Blå Lag 1 - Sandviks IK P-12 Svart 2020-07-14 12:54
Pojkar Div 9 Södra Höst grp 3
2020-08-08 12:15 Gimonäs Umeå IF P2012 CSÅ Svart - Hörnsjö IF P11/12 2020-07-12 23:38
2020-08-09 16:30 Tegsödra Umeå IF P-12 Vit Lag 1 - Mariehem SK (P12) Vit 2020-07-11 13:04
2020-08-22 11:00 Gimonäs Umeå IF P2012 CSÅ Svart - Umedalens IF P12 Gul 2020-07-12 10:35
2020-08-23 10:00 Tegsödra Umeå IF P-12 Vit Lag 1 - Gimonäs Umeå IF P2012 Tomtebogård Svart 2020-07-11 13:06
2020-09-05 10:15 Gimonäs Umeå IF P2012 CSÅ Svart - Mariehem SK (P12) Vit 2020-07-12 10:36
Flickor Div 3 Södra Höst grp 1
2020-08-08 16:15 Tegsödra Umeå IF F-06 Vit - HTF 2020-07-08 12:57
2020-08-09 13:30 Betsele IF - Tegsödra Umeå IF F07 1 2020-07-09 11:04
2020-08-09 18:30 Sandåkerns SK F06 Vit - Umedalens IF f06 2020-07-07 21:08
2020-08-15 10:00 Mariehem SK (F06) - Tegsödra Umeå IF F-06 Vit 2020-07-13 23:10
2020-08-19 19:00 Betsele IF - Sandåkerns SK F06 Vit 2020-07-10 13:38
2020-08-22 12:00 Tegsödra Umeå IF F07 1 - Mariehem SK (F06) 2020-07-09 15:50
2020-08-23 14:15 Tegsödra Umeå IF F-06 Vit - Gimonäs Umeå IF F06 vit 2020-07-08 17:53
2020-08-29 10:00 Mariehem SK (F06) - Umedalens IF f06 2020-07-13 23:10
2020-09-04 18:00 Sandåkerns SK F06 Vit - HTF 2020-07-07 21:15
2020-09-06 13:30 Betsele IF - Mariehem SK (F06) 2020-07-10 13:37
2020-09-12 10:00 Mariehem SK (F06) - HTF 2020-07-13 23:12
2020-09-20 14:00 Betsele IF - Tegsödra Umeå IF F-06 Vit 2020-07-09 14:10
2020-09-20 18:00 Sandåkerns SK F06 Vit - Mariehem SK (F06) 2020-07-07 21:11
Flickor Div 3 Södra Höst grp 2
2020-08-12 19:00 Vindelns IF - Bygdeå GIF /RIK 06/07/08 2020-07-11 20:52
2020-08-22 10:00 Sandåkerns SK F06 Röd - IFK Umeå F06 2020-07-07 21:13
2020-09-06 18:00 Vindelns IF - IFK Umeå F06 2020-07-11 20:53
2020-09-12 15:00 Sandåkerns SK F06 Röd - Bygdeå GIF /RIK 06/07/08 2020-07-07 21:14
2020-09-20 18:00 Vindelns IF - Sandåkerns SK F06 Röd 2020-07-11 20:54
Flickor Div 4 Södra Höst grp 1
2020-08-09 16:00 Betsele IF 07 - Mariehem SK (F07) 2020-07-13 11:55
2020-08-16 16:00 Betsele IF 07 - SOIK 06/07 2020-07-13 11:57
2020-08-23 12:00 Tegsödra Umeå IF F07 2 - HTF 07 Svart 2020-07-09 15:52
2020-08-23 16:00 Betsele IF 07 - Sandåkerns SK F07 Röd 2020-07-13 11:58
2020-09-06 16:00 Betsele IF 07 - Ersboda SK F07/08 2020-07-13 11:59
2020-09-12 11:30 Sandåkerns SK F07 Röd - Röbäcks IF F07 2020-07-10 11:59
2020-09-13 16:00 Betsele IF 07 - HTF 07 Svart 2020-07-13 12:01
Flickor Div 4 Södra Höst grp 2
2020-09-13 13:30 Sandåkerns SK F07 Vit - Gimonäs Umeå IF F07 Tomtebo 2020-07-10 11:53
Flickor Div 5 Södra Höst grp 1
2020-08-15 15:00 Umedalens IF F08 - HTF F- 08/09 2020-07-09 09:51
2020-08-30 11:30 Umedalens IF F08 - IFK Umeå F-08 2020-07-09 09:51
2020-09-13 15:00 Umedalens IF F08 - Röbäcks IF F08 Röd 2020-07-09 09:52
Flickor Div 6 Södra Höst grp 1
2020-08-22 11:00 Ersmarks IK F09 Röd - Sandåkerns SK F09 Röd 2020-07-10 19:15
2020-09-05 11:00 Ersmarks IK F09 Röd - Tegsödra Umeå IF f-09 vit 2020-07-10 19:16
2020-09-13 14:00 Ersmarks IK F09 Röd - Gimonäs Umeå IF F09 Tomtebo 2020-07-10 19:17
Flickor Div 6 Södra Höst grp 2
2020-08-09 13:00 Umedalens IF F09 - Sävar IK F09 2020-07-12 11:20
2020-08-15 11:00 Ersmarks IK F09 svart - Röbäcks IF F10 2020-07-07 21:28
2020-08-23 11:00 Umedalens IF F09 - Ersmarks IK F09 svart 2020-07-12 11:21
2020-08-29 12:00 Ersmarks IK F09 svart - Åsele IK 08/09 2020-07-07 21:32
2020-09-06 12:00 Umedalens IF F09 - Röbäcks IF F10 2020-07-12 11:23
2020-09-12 11:00 Ersmarks IK F09 svart - Röbäcks IF F09 2020-07-07 21:38
2020-09-20 12:30 Ersboda SK - Ersmarks IK F09 svart 2020-07-09 15:07
Flickor Div 7 Södra Höst grp 1
2020-08-09 12:15 Gimonäs Umeå IF F2010 Tomtebo C/D - Umedalens IF F10 Gul 2020-07-13 09:58
2020-08-16 09:15 Sandåkerns SK F10 Röd - Ersmarks IK F10 2020-07-14 07:44
2020-08-22 13:30 Gimonäs Umeå IF F2010 CSÅ Svart - Umedalens IF F10 Gul 2020-07-09 21:14
2020-08-23 11:45 Gimonäs Umeå IF F2010 Tomtebo C/D - Sandåkerns SK F10 Röd 2020-07-13 09:58
2020-08-30 13:15 Sandåkerns SK F10 Röd - Obbola IK F09/10 2020-07-14 07:44
2020-09-06 11:45 Gimonäs Umeå IF F2010 Tomtebo C/D - Ersmarks IK F10 2020-07-13 09:59
2020-09-06 15:00 Gimonäs Umeå IF F2010 CSÅ Svart - Sandåkerns SK F10 Röd 2020-07-09 21:17
2020-09-13 12:15 Sandåkerns SK F10 Röd - Robertsfors IK F 09/10 2020-07-14 07:45
2020-09-20 15:30 Gimonäs Umeå IF F2010 CSÅ Svart - Ersmarks IK F10 2020-07-09 21:17
Flickor Div 7 Södra Höst grp 2
2020-08-08 11:00 Mariehems SK F10 Grön - Tegsödra Umeå IF F-10 Vit Vit 2020-07-13 23:15
2020-08-08 11:00 Mariehem SK (F10) Vit - Spöland Vännäs IF F10 2020-07-13 23:13
2020-08-09 11:00 Betsele IF F 10/11 - Sandviks IK Gul 2020-07-09 20:21
2020-08-16 10:45 Sandåkerns SK F10 Vit - Sandviks IK Svart 2020-07-14 07:41
2020-08-16 11:00 Betsele IF F 10/11 - Gimonäs Umeå IF F2010 CSÅ Vit 2020-07-09 20:23
2020-08-16 17:00 Gimonäs Umeå IF F2010 Tomtebo A/B - Sävar IK F10 2020-07-12 22:45
2020-08-22 10:00 Mariehem SK (F10) Vit - Sandåkerns SK F10 Vit 2020-07-13 23:17
2020-08-23 11:00 Betsele IF F 10/11 - Spöland Vännäs IF F10 2020-07-09 20:23
2020-08-23 16:00 Gimonäs Umeå IF F2010 CSÅ Vit - Mariehems SK F10 Grön 2020-07-09 21:21
2020-08-29 13:15 Gimonäs Umeå IF F2010 Tomtebo A/B - Sandviks IK Svart 2020-07-12 22:44
2020-08-30 14:45 Sandåkerns SK F10 Vit - Tegsödra Umeå IF F-10 Vit 2020-07-14 07:41
2020-08-30 16:00 Gimonäs Umeå IF F2010 CSÅ Vit - Tegsödra Umeå IF F-10 Vit Vit 2020-07-09 21:22
2020-09-05 10:00 Mariehems SK F10 Grön - IFK Umeå 2020-07-13 23:16
2020-09-05 10:00 Mariehem SK (F10) Vit - Gimonäs Umeå IF F2010 Tomtebo A/B 2020-07-13 23:20
2020-09-06 11:00 Betsele IF F 10/11 - Sandåkerns SK F10 Vit 2020-07-09 20:24
2020-09-13 10:45 Sandåkerns SK F10 Vit - Mariehems SK F10 Grön 2020-07-14 07:42
2020-09-13 11:30 Gimonäs Umeå IF F2010 CSÅ Vit - Bygdeå GIF F09/10/11 2020-07-09 21:23
Flickor Div 8 Södra Höst grp 1
2020-08-09 10:15 Tegsödra Umeå IF F-11 Blå - HTF F-11 2020-07-08 15:21
2020-08-23 15:40 Tegsödra Umeå IF F-11 Blå - Röbäcks IF F11 Blå 2020-07-08 15:32
Flickor Div 8 Södra Höst grp 2
2020-08-09 09:10 Tegsödra Umeå IF F-11 Vit - Sävar IK F11 2020-07-08 15:27
2020-08-09 12:00 Umedalens IF F11 Gul - Gimonäs Umeå IF F2011 CSÅ 2020-07-09 10:03
2020-08-16 10:30 Spöland Vännäs IF F11 Svart - Mariehem SK (F11) Grön 2020-07-11 19:35
2020-08-23 10:00 Umedalens IF F11 Gul - Robertsfors IK F-11 2020-07-09 10:04
2020-08-23 15:40 Tegsödra Umeå IF F-11 Vit - Spöland Vännäs IF F11 Svart 2020-07-08 15:25
2020-08-30 10:30 Spöland Vännäs IF F11 Svart - Umedalens IF F11 Gul 2020-07-11 19:37
2020-09-06 10:00 Umedalens IF F11 Gul - Sandåkerns SK F11 Vit 2020-07-09 10:09
2020-09-13 13:00 Spöland Vännäs IF F11 Svart - Gimonäs Umeå IF F2011 CSÅ 2020-07-11 19:39
Flickor Div 8 Södra Höst grp 3
2020-08-09 10:30 Spöland Vännäs IF F11 Gul - Sandåkerns SK F11 Röd 2020-07-11 19:38
2020-08-15 10:30 Umedalens IF F11 Svart - Obbola IK F11/12 2020-07-09 10:05
2020-08-23 10:30 Spöland Vännäs IF F11 Gul - Mariehem SK (F11) Vit 2020-07-11 19:38
2020-08-30 13:00 Umedalens IF F11 Svart - Spöland Vännäs IF F11 Gul 2020-07-09 10:06
2020-09-06 10:00 Umedalens IF F11 Svart - Hörnefors IF F11/12 2020-07-09 10:09
2020-09-13 10:30 Spöland Vännäs IF F11 Gul - Sandviks IK F11 2020-07-11 19:38
Träningsmatcher Norra Vbt
2020-07-18 14:00 Bureå IF (4H) - Medle SK (4H) 2020-07-08 17:03
Träningsmatcher Södra Vbt
2020-07-25 14:00 Robertsfors IK 2 (4H) - Sävarådalen 2 (4H) 2020-07-08 22:15
2020-07-26 18:15 Sandåkerns SK (P16) - Tegs SK Fotboll (P16) 2020-07-09 15:27

Postadress:
Betsele IF - Fotboll
Betsele IF, Vilhelminavägen 3
92135 Lycksele

Besöksadress:
Vilhelminavägen 3
92135 Lycksele

Kontakt:
Tel: +46727179750
E-post: This is a mailto link

Se all info

Sponsorer