Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Flickor Div 9 Södra S-drag A

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Betsele IF F11 Ida Andersson 0702820782 Röd/Röd/röd
Bygdeå GIF 09/10/11 Erika Berglund 0730455914 Blå/Blå/Blå
Ersboda SK F11 Fredrik Sandström 0738387652 röd/svart/röd
Gimonäs Umeå IF F8 CSÅ Ingela Nordmark 0730360045 Svart/Svart/Svart
HTF F-11 Pernilla Unneby 0704953820 svart/svart/svart
Sandåkerns SK F11 Röd Theres Svensson 0738134562 Röd/Röd/Röd
Sandåkerns SK F11 Vit Theres Svensson 0738134562 Röd/Röd/Röd
Spöland Vännäs IF F11 Lina Strandberg 0706558591 Gul/Svart/Svart
Sävar IK F11 Daniel Jansson 0702794934 Röd/Röd/Röd
Sörfors IF F10/11 Jan-Erik Strandberg 0705252552 Blå/Blå/blå
Täfteå IK F11 Helena Grundberg 0706846727 Röd/Vit/röd
Umedalens IF F11 Hanna Karlsson Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-25 10:00 Betsele IF F11 - HTF F-11 Grubbevallen
2019-05-25 10:00 Sörfors IF F10/11 - Sandåkerns SK F11 Röd Grubbevallen
2019-05-25 11:00 Bygdeå GIF 09/10/11 - Betsele IF F11 Grubbevallen
2019-05-25 11:00 HTF F-11 - Sandåkerns SK F11 Vit Grubbevallen
2019-05-25 12:00 Sandåkerns SK F11 Röd - Bygdeå GIF 09/10/11 Grubbevallen
2019-05-25 12:00 Sandåkerns SK F11 Vit - Sörfors IF F10/11 Grubbevallen
2019-05-25 12:15 Täfteå IK F11 - Gimonäs Umeå IF F8 CSÅ Täfteborg
2019-05-25 12:15 Sävar IK F11 - Spöland Vännäs IF F11 Täfteborg
2019-05-25 13:10 Ersboda SK F11 - Umedalens IF F11 Täfteborg
2019-05-25 13:10 Spöland Vännäs IF F11 - Täfteå IK F11 Täfteborg
2019-05-25 14:05 Gimonäs Umeå IF F8 CSÅ - Ersboda SK F11 Täfteborg
2019-05-25 14:05 Umedalens IF F11 - Sävar IK F11 Täfteborg
Juni
2019-06-02 Spöland Vännäs IF F11 - Bygdeå GIF 09/10/11 Vännäs IP
2019-06-02 Umedalens IF F11 - HTF F-11 Vännäs IP
2019-06-02 Gimonäs Umeå IF F8 CSÅ - Sörfors IF F10/11 Vännäs IP
2019-06-02 HTF F-11 - Spöland Vännäs IF F11 Vännäs IP
2019-06-02 Täfteå IK F11 - Sandåkerns SK F11 Röd Tannens IP
2019-06-02 Ersboda SK F11 - Sandåkerns SK F11 Vit Tannens IP
2019-06-02 10:00 Betsele IF F11 - Täfteå IK F11 Tannens IP
2019-06-02 10:00 Sandåkerns SK F11 Vit - Sävar IK F11 Tannens IP
2019-06-02 10:00 Sävar IK F11 - Betsele IF F11 Tannens IP
2019-06-02 10:50 Sandåkerns SK F11 Röd - Ersboda SK F11 Tannens IP
2019-06-02 13:45 Bygdeå GIF 09/10/11 - Gimonäs Umeå IF F8 CSÅ Vännäs IP
2019-06-02 14:45 Sörfors IF F10/11 - Umedalens IF F11 Vännäs IP
2019-06-08 (Inst.) Sävar IK F11 - Täfteå IK F11 Stenmyrvallens IP
2019-06-08 10:00 Ersboda SK F11 - Bygdeå GIF 09/10/11 Stenmyrvallens IP
2019-06-08 12:00 (Inst.) Sävar IK F11 - HTF F-11 Stenmyrvallens IP
2019-06-09 Gimonäs Umeå IF F8 CSÅ - Sandåkerns SK F11 Vit Sjöfrun
2019-06-09 Umedalens IF F11 - Sandåkerns SK F11 Röd Sjöfrun
2019-06-09 Spöland Vännäs IF F11 - Betsele IF F11 Sjöfrun
2019-06-09 Betsele IF F11 - Umedalens IF F11 Sjöfrun
2019-06-09 Sörfors IF F10/11 - Ersboda SK F11 Stenmyrvallens IP
2019-06-09 (Inst.) HTF F-11 - Täfteå IK F11 Stenmyrvallens IP
2019-06-09 Täfteå IK F11 - Sörfors IF F10/11 Stenmyrvallens IP
2019-06-09 11:00 Bygdeå GIF 09/10/11 - Sävar IK F11 Stenmyrvallens IP
2019-06-09 13:45 Sandåkerns SK F11 Röd - Gimonäs Umeå IF F8 CSÅ Sjöfrun
2019-06-09 14:45 Sandåkerns SK F11 Vit - Spöland Vännäs IF F11 Sjöfrun
2019-06-30 Sandåkerns SK F11 Röd - HTF F-11 Älvdungen IP
2019-06-30 HTF F-11 - Sörfors IF F10/11 Älvdungen IP
2019-06-30 Gimonäs Umeå IF F8 CSÅ - Sävar IK F11 Ersängsvallen
2019-06-30 Umedalens IF F11 - Spöland Vännäs IF F11 Ersängsvallen
2019-06-30 Sävar IK F11 - Ersboda SK F11 Ersängsvallen
2019-06-30 Spöland Vännäs IF F11 - Gimonäs Umeå IF F8 CSÅ Ersängsvallen
2019-06-30 Täfteå IK F11 - Umedalens IF F11 Ersängsvallen
2019-06-30 11:00 Sörfors IF F10/11 - Bygdeå GIF 09/10/11 Älvdungen A
2019-06-30 11:00 Sandåkerns SK F11 Vit - Betsele IF F11 Älvdungen IP
2019-06-30 11:00 Ersboda SK F11 - Täfteå IK F11 Ersängsvallen
2019-06-30 12:00 Betsele IF F11 - Sandåkerns SK F11 Röd Älvdungen IP
2019-06-30 13:45 Bygdeå GIF 09/10/11 - Sandåkerns SK F11 Vit Älvdungen IP

Postadress:
Betsele IF - Fotboll
Betsele IF, Vilhelminavägen 3
92135 Lycksele

Besöksadress:
Vilhelminavägen 3
92135 Lycksele

Kontakt:
Tel: +46727179750
E-post: This is a mailto link

Se all info

Sponsorer